Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik programmal lehet így...

GORMEX kérdése:

Melyik programmal lehet így felkeverni a számokat?

Figyelt kérdés
Mert van több felkeverési mód is. Konkrétabban nem tudom leírni hogy hívják azt a felkeverési módot. Van az amikor halkulásból hangosodik mondjuk a vocal. ( Remélem érthető ) De nem erre lennék kíváncsi. Csak nem tudom tényleg melyik az ( Be akartam ide linkelni 2 fájlt hátha úgy könnyebb de nem engedi ) Vagy ha tudtok linket ahol olvashatnék erről a zene felkeverésről akkor szívesen rákattintanék mert én kerestem de nem találtam erről semmit.

#zeneszerkesztő #Zenefelkeverés
2016. nov. 12. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz?
2016. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zénevű ***** válasza:
Elég nehéz kibogarászni a szavaidból, hogy mit is akarsz pontosan, de szerintem, amit keresel az a "fade in" effekt, amit bármelyik audió szerkesztő szoftver tud, pl az Audacity is!
2016. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a fade in ez az. Meg is találtam az FL Stúdióban. Köszönöm:)
2016. nov. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!