Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják FankaDelit? :D

Miért utálják FankaDelit? :D

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallom zenékben is , hogy pl Siska szidja Fankadelit, (Jön a Tré videoklip, Siska Freestyle) meg most pontosan a többire nem, de nem egyszer hallottam. :D

Mi ennek az oka? :D



2016. nov. 17. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, bár nem hallgatom egy-kettőt ismerek pl.: az ,,Apáink véréből" című száma szerintem nagyon jó lett
2016. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az Álmodtam is nagyon tetszik tőle :)
2016. nov. 17. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért utálják?

Ennek ezernyi oka van, az egyik hogy ö egy NAGYON őszinte ember.. őszintébb bármelyik zenésznél.


Ajánlanám ezt a "kis" sorozatját:.

https://www.youtube.com/watch?v=q8fYK2zsKKU


Plusz egy Facebook-os írása.


"...Abán beszélgettünk ma. Múlt alkalommal egy évfolyamnak meséltem a szemüvegemről, melyen keresztül világunk szemlélem. Ezúttal az egész iskola előttem, illetve előttünk volt... ugyanis az igazgató úr kérésére Mede Feri barátommal - akivel többek közt a Szent Korona Hőlégballont hoztuk létre - egymást kiegészítve "osztottuk az észt"... vakmerően, hiszen számunkra is csak módjával jutott. Roppant szókimondóak voltunk. Magam is meglepődtem magunkon, hogy mit meg nem engedünk magunknak... de az "igazság az", hogy így 33 évesen már azt szeretném megengedni magamnak, hogy azt mondjam amit gondolok és érzek. Mede Feri pedig ennek amúgy is fetisisztája... Chuck Norris szájára előbb tesz lakatot az ember, mint az övére. Én nem hallgattam végig magunkat, sokszor annyira elragad a "jel közvetítése". Csak remélni merem, hogy tudtunk adni. Olyan dolgokról beszéltünk, melyek galaxisnyi távolságban kerülik a politikai korrektséget... jobban figyeltem a tanári kart, hogy mikor "rúgom el a pöttyöst"... de végig mosolygott a szemük. Sokszor azt érzem, hogy annyira elmesélném ezeket a dolgokat minden középsulis korú embernek, mert annyira kiszúrják a szemük minden hitvány valótlansággal. De nem lehet. Eleve kevés iskolában akad olyan igazgató, aki egy fankadeli habitusú embert szívesen lát - bár hozzá kell tennem, egyre több megkeresést kapok. Amikor csak tudok elvállalok egyet, így 10 év alatt vagy 200 rendhagyó osztályfőnöki óra áll már mögöttem. Sokan megkerestek már azóta, és megköszönték, hogy valaki "nem idióta tiniknek nézte őket", hanem úgy beszélt velük ami talán érthető számukra. Az igazgató úr kérésére a 9. évfolyamnak külön tartottam utána egy beszélgetést, a konfliktuskezelésről. Itt már én magam is éreztem, hogy rendben van a dolog. Remélem eszükbe jut majd egy-két dolog melyekre csillogó pillantásokkal reagáltak, és feleslegesen nem ejtenek egymáson egy életen át hordozandó sebeket. Vagy minél kevesebbet. Miközben e sorokat írom, Szeged felé tartunk a zenekarral. Jó lenne ha minél több ember eljönne és tudnék adni nekik is. Illetve tudnánk... hiszen a zenekar valami olyan dolgot tesz a dalok köré, hogy végig áll a szőr a kezemen. Valahogy ilyen lettem. Adnom kell."

2016. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy rasszista, egy műmagyar, aki papol az isten-haza-családról, de pl. a feleségét azt úgy verte hogy az csóró nem is mert ellenefordulni, az anyósa állt ki ellene végül. Egy véglény.
2017. márc. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert hazudozik, és nagyon hülyén látja át a világ dolgait sokszor. A zenéi közül pár egyébként tetszik nekem, de a többség szerintem elég silány ,de nem ez amiatt én nem kedvelem, hanem a politikai megnyilvánulásai miatt. A hírtv-s szabadfogás műsorban pl egyetlen érdemlegrs felszólalása sem volt, kamu kitalált történeteket mondott.
2017. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. aug. 1. 18:05
 7/7 anonim válasza:
56%
Undorító politizálás, köpönyegforgatás, indulatszítás, stb. Mocskosul okosnak képzeli magát. Mindenért más a hibás, mindenki más hülye, aki nem ért vele egyet.
2022. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!