Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi kell a rappeléshez?

Mi kell a rappeléshez?

Figyelt kérdés

Saját szórakozásomra csinálnám, csak itthonra, esetleg házibulira. Nem vagyok valami zenei virtuóz, szóval nem értek hozzá nyilvánvalóan. Itthoni mikrofonnal felvettem nappaliban a hangom, de elvékonyult vagy nem tudom hogy mondjam. Pedig mély hangom van. Mikrofon kemény 5k volt fülessel, tehát nyilván minőségileg nem kóser. Milyen program kell az alap készítéshez és hogy kell használni?

Még mi kellhet?



2016. nov. 18. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
a rap is zenei műfaj, bár nem a kedvencem, de elég széles szókincs és annak kifejezetten jó használata kell hozzá, az alap már mindegy szerintem ha van ütős szöveged. vegyél példát a kezdet phiai-ról
2016. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én angolul akarom amúgy. A szöveggel nem hiszem, hogy baj lenne. Szoktam verseket is írni, szerintem ez is olyasmi.
2016. nov. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!