Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nem felháborító,...

Szerintetek nem felháborító, hogy azért nem lesz magyar induló az Eurovíziós Dalfesztiválon, mert nincs rá pénz?

Figyelt kérdés
Ez szerintem még "jobb" színben tünteti fel az országot a nyugat-európai országok számára. Eddig is lenéztek minket, ez még úgy kellett nekünk... Hogy egy nyamvadt számot nem tudunk küldeni, ez azért baromi égő...
2010. ápr. 29. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elment aZ ÖSSZES (nyugodtan veheted szó szerint) pénz a kampányra. So true...
2010. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ja. 2006-ban is azért nem volt senki...
2010. ápr. 29. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:

inkább senki se menjen,minthogy égetjük magunkat.vagy az énekes rossz,vagy a dal..:O

az elmúlt években egy normális indulónk se volt

2010. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sztem rohadtul nem érdekli a többi országot,h.tőlünk senki semegy....

nem ez rontja az ország megítélését.

2010. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
semegy=se megy
2010. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az is igaz hogy nagyon gyenge dalokkal indulunk. A tavalyi például kifejezetten szánalmas volt, pedig úgytudom a Wendigo és a Mangod is indult a bekerülésért. Ha a Lordinak sikerült nyernie, velük mi is vittük volna az első helyet, de nekünk muszáj volt valami fos techpopot küldeni. Undorító.
2010. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsit tényleg szégyen...

Vmi Csillag Születikes vagy Megasztáros valakit elküldhettek volna, legalább hogy mennyen valaki...

10:52, veled nem értek egyet, Rúzsa Magdi nagyon is jól szerepelt és jó volt.

Nem is azt értékelik, aki ilyen tánci-táncit csinál, mint Ádok Zoli. Magdi kiállt, énekelt és egész nagy sikere volt:)

2010. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ja. Nem ártana valaki olyat küldeni, aki nem majomkodni megy, hanem tud is énekelni. Küldhetnék Tóth Verát vagy Gabit, nekik jó hangjuk van (igaz nem az én stílusom) vagy Király Viktort, mittomén, de ne ilyen szerencsétleneket. Rúzsa Magdi tényleg jó volt. De akit Ádok Zoli helyett először akartak küldeni arról azt sem tudta senki, hogy kicsoda.
2010. máj. 31. 09:28
 9/13 anonim ***** válasza:
sztem Rúzsa Magdi is béna volt
2010. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én Caramelt küldtem volna


amúgy az egész verseny felhozatala nagyon gyenge volt.mi fel se tűntünk volna--

2010. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!