Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fej/fülhallgatót...

Milyen fej/fülhallgatót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sennheiser-t jónak mondják,az ára egy kicsit sok

10-20 ezer ft között keresnék,zene hallgatásra kellene csak


ha lehet olyan írjon akinek van /vagy használt



2016. nov. 24. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát barátom nekem teljesen megfelet anno a Skullcandynek a standard 3500 Ft-os fülsese lifetime garanciával. Amit még tudok ajánlani, a Sonynak van egy még 10000 Ft alatti fülese, és szeritem tök jól szól. Nem tudom milyenek az igényeid, szerintem nem feltétlen kell egy 20k-a fülessel kezdeni, mert annyival nem jobb mint amennyivel drágább, de lehet jókat persze abban az árkategóriában is. Nagyon nem lőhetsz mellé. AKG, Sony, Skullcandy, Pioneer ezeket ajánlom. Sennheiser-t én nem szeretem annyira.

Szóval nem tudo mennyire akarsz profit venni, de nem nagyon tudsz abban az árkategóriában mellélőni. Bemész a boltba, kinézel egyet, és megveszed.

2016. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten rendszeresen használod, szerintem teljesen felesleges ilyen drágán megvenni. A vezeték ugyanis egy idő után megtörik, még akkor is, ha több mint tízezer forintért veszed. (Persze, valamennyivel azért tovább bírja, de nem olyan sokkal, hogy megérje.) Nekem jelenleg egy Sony és egy Genius fülhallgatóm van, mindkettőt kb. 4000-ért vettem. Tökéletesen szólnak, (hangzás szempontjából is) nincs velük semmi bajom. Már lassan egy éve megvannak, pedig én aztán nyüstölöm őket rendesen :D
2016. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár 10-20 ezret kiadni érte. 3-4 ezerért már egész jókat kapsz. Én egy 3500 Ft-os Panasonic fülhallgatót használok 3-4 éve, napi 5 órát átlagban, és még mindig szépen szól. Jó a hangereje, nem serceg, szép a mély is, úgyhogy a következő is Pana lesz.
2016. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,és ezek a fülhallgatók azok az "agybadugósak" ? mert én azokat nem tudom használni csak a régi hagyományosat
2016. nov. 26. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Nekem a Genius fülhallgatóm "agybadugós" azt a telefonhoz használom. Amikor először vettem ilyet, én is alig tudtam mit kezdeni vele, de azóta nagyon megszerettem. A Sony pedig teljesen hagyományos, a laptopomba szoktam bedugni. :)
2016. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem vetted meg akkor jól jártál. Elnézést az előzőktől, de nem igazán vannak otthon fejhallgatókban.

Kedves kérdező, A sennheiser jó fejhallgatókat csinál, de ár/érték arányban nagyon el van szállva, nem éri meg ebben az árkategóriában egyáltalán.

10e ft körül Superlux HD681 EVO a legjobb vétel, vagy nézegesd a takstar-okat.

Picit többért Omnitronic SHP-600.

De azért alapvetően nem mindegy hogy zárt/nyitott/félnyitott fejest akarsz, és egyéb dolgok.

Omnitronicom már volt, az igen jó cucc, a Superlux csak kölcsönbe járt nálam, de nagyon tetszett.

Közel a 20e-hez egy AKG k92-őt vennék személy szerint.

2016. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!