Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Tankcsapda...

Melyik a kedvenc Tankcsapda számotok és miért, egyáltalán miért szeretitek őket, esetleg miért nem?

Figyelt kérdés

Bocsánat a sok miértért, de igy sikerült megfogalmaznom.

Nekem nagyon nehéz kiválasztanom a kedvencemet, kb mindig más az.😄 Most talán a Discot mondanám a jó szöveg es gitár szólo miatt, vagy a Múlikot a gyönyörű hangzás miatt, nagyom szívbe markoló főleg az a rész hogy: "ahogy a féreg a farkát, az áldozataiba fúrja ez is úgy fáj, fáááj.."

A zenekart meg elmondani nemtudom mennyire szeretem, Lukács szövegeinél nincs jobb, ahogyan Fejes es Sidinel se, es persze szegény régi Cseresznyeknél sincs..:(



2016. nov. 29. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudom, hogy azt fogod gondolni azért mondom ezt, mert csak ezt ismerem, de nem igaz. Az én kedvencem a Mennyország Tourist, tetszik a szövege, hogy viccesebben néha ironikusan fogalmaz meg a mai világra igaz dolgokat és a gitár! Az elején a kezdésnél is és végig az egész! Nagyon szeretem ezt a dalukat, a többit is, de ez nagy kedvenc.
2016. nov. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a címe nem jut az eszembe :( "Aki nem vak, látja mi a lényeg / a szegény minden nap szegényebb...
2016. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mennyország tourist
2016. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adjon az ég, az élet a legjobb méreg, jönnek a férgek
2016. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lélekhangokból mert durva hangzása van és nagyon átjön a szöveg. De a Lazán csak akusztikus verziója is nagyon jó. Amúgy kedvenc együttesem :)
2016. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen nap, azért mert brutálisan jól összeszerkrztett dal, értelmes és szép szöveggel. Imádom.
2016. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bob Dylan azért jobb dalszövegeket írt, mint Lukács Laci.
2022. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Waff ***** válasza:
100%
A tankcsapdánál a szövegek ütnek, de ez (én szerintem) csak a korai tankcsapdára igaz, azaz 90-es és 2000-es évek eleje. Az ő műfajuk a pankrokk, teljesen hiteles, önazonos zenekar voltak anno. Ma már rádióbarát, gagyi szöveg, (tele kínrímmel) tehát vanília zenekar lettek. Sidi érkezésével még poposabb, még cicafiúsabb lett az egész. De nincs valójában ezzel baj, ők se mardtak huszon/harmincpár évesek, ez a korral is jár.
2022. ápr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dávid és Góliát az egyik nagy kedvencem tőlük, de a Törölköző teniszütőkkel és a Nem kell semmi c. számok szintén.
jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!