Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az alábbi magyar slágerzene...

Mi az alábbi magyar slágerzene címe?

Figyelt kérdés
Sajnos csak a refrént tudom ide leírni belőle: ez egy mostanság a rádióban játszott magyar sláger, egy kellemes hangú női előadóval, a refrén pedig nem más, minthogy "papa pappaparampam, pappa papparampam" kb. :) Valaki tudja, mi lehet a címe ennek a számnak? :)

2016. nov. 30. 13:15
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ez az oldal azert lett kitalalva h segitsunk egymasnak, megvalaszoljuk a kerdeseiket, tanacsot adjunk. De az, hogy mar nem tudom megszamolni hanyadik az ilyen kerdes:"nem ismeri valaki ezt a szamot, igy van a szovege h pampaaaapapa dududaa".

Ertelmes dolgokat kene kiirni. A sok hulyeseg kozott elvesznek a komoly kerdesek, kerlek emberek hasznaljatok az agyatokat! Valaki nem csak szorakozasbol teszi fel a kerdeset.

Ha ilyet akarsz irogatni tovabbra is erre ott van a facebook vagy a twitter, ott meg like-oljak is az emberek a f****odat.

2016. dec. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mary Zsuzsi - A trombitás

https://www.youtube.com/watch?v=ry98Z2Weu_Y


Bónusz:

3+2 együttes - A trombitás (Pam-Pam)

https://www.youtube.com/watch?v=SmRb-kqgQJg

2016. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: köszi, de amit keresek, az mai sláger, mostanság is játssza a rádió :)

Első válaszoló: nem szórakozásból tettem fel a kérdést, mert mostanság szoktam magamban dúdolni a fenti számot, de az úristennek sem találom, pedig eltöltöttem vele legalább 3 órahosszát, hogy megkeressem (a szövegből meg egy szóra sem emlékszem). Ez az oldal meg pont arravaló, hogy kérdéseket tegyünk fel, az, hogy ez most pont egy ilyen kérdés, hát ezvan :) A véleményedre meg nem vagyok kíváncsi.

2016. dec. 2. 11:13
 4/15 veterán vas ***** válasza:

Az, hittem, hogy ez a "papa pappaparampam......." valami számomra ismeretlen nyelven íródott, és most tessék, kiderül, hogy magyarul van. Ráadásul még "sláger" is? :D


Ettől függetlenül, tökéletesen igaza van #1-nek, mert ez a sokadik ilyen idétlen kérdés.

2016. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért ne hidd, mert mostanában játszanak egy dalt, az új is. Lehet, hogy egy mai megasztáros ad elő egy régebbi feldolgozást. Hallottam én is már Tóth Verát az Élj vele boldogan-t énekelni / mellesleg pont olyan jó volt, mint az eredeti.../

Ez is majdnem új:

Dömötör Balázs

https://www.youtube.com/watch?v=5IQY7pyeO9s


Első, ha gutaütést kapsz a kérdésektől, nem való neked ez az oldal. Kérdezd meg előbb kezelőorvosodat vagy gyógyszerészedet. Még szerencse, hogy nem cenzúrázhatod a kérdéseket. Itt mindenkinek szabad bármit kérdezni, és kérdeznek is rendületlenül. Már kerestek olyan dalt is, amit franciául fonetikusan írtak le, azt ígérték, zseni az, aki tudja, melyik a " zsö szvi voku pé-dö-szi-ma" kezdetű dal. Na, ezt a hatvanasok mind ismerték. :)

2016. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Muri Enikő - Ki a társad a szíved a véred?

Nem tudom a címét, de ez ilyesmi.

2016. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 veterán vas ***** válasza:

Erre gondoltál #5?

Je suis une poupée de cine, une poupée de son....

/France Gall 1965/ ;)

2016. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Veterán Vas tudja...Megmondtam, ugye? :D
2016. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig egyik sem az... Anyumat is megkérdeztem (neki eldúdoltam a fenti részt), de ő is csak annyira emlékszik ebből a számból, hogy a versszak úgy kezdődik, hogy "játszd újra", illetve van a számban ő szerinte pánsíp... Gugli persze nem akar segíteni...
2016. dec. 4. 13:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Talán ezt keresed:

DANICS DÓRA - Pappara

https://www.youtube.com/watch?v=GiOHZU1Qrt8

2016. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!