Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki mit gondol arról, hogy a...

Ki mit gondol arról, hogy a nu metált néhány esetben ötvözik a dubsteppel?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint pl KoRn-sucker punch, amiben benne volt az az erős korn-hangzás, de Skrillex által egy lightosabb háttérzene. Gondolom több ilyen van, én most csak pont ez az egy ugrott be, vélemények?

2016. dec. 4. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is KoRn számoknál szembesültem vele először, eleinte meg sem akartam hallgatni aztán viszont adtam egy esélyt nekik és meglepően tetszettek!

Szerintem ha egy zenekarnak tetszik ez az új stílus és így még jobban szeretik a zenét, amit csinálnak akkor nincs vele semmi gond.:)

(A Narcissistic Cannibal az egyik legnagyobb kedvencem tőlük azóta)

2016. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, elfelejtettem említeni, hogy az egész The Path of Totality albumon ilyen számok vannak.

Ezt pedig a Wikipédiáról másoltam neked:

"Jonathan Davis az albumról:

Úttörő akarok lenni. Meg akarok változtatni dolgokat. Olyat akarok csinálni, ami nem a feladatunk, amit nem kötelességünk megtenni. Olyan művészetet akarok teremteni, ami különbözik, és nem is hasonlít arra, ami van. Nem egy dubstep albumot készítettünk. Egy Korn albumot készítettünk."

2016. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D egyébként én úgy vagyok vele hogy külön dubsteppet nem hallgatok, egyszerűen nem bírom,de így egész jónak tűnt, és meghallgattam az egész albumot, tényleg nahyon jó lett az egész
2016. dec. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!