Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám?

Melyik ez a szám?

Figyelt kérdés
A klipjében egy fiú és egy lány sétál a tengerparton. Őket mutatják legtöbbször. Valamikor futnak is és bemennek valami barlangba, ha jól emlékszem. Még négy nő, combosabb fajták táncolnak, rázzák magukat egy sziklásabb résznél. Még annyira emlékszem, hogy a lány lába libabőröslesz és azt is közelről mutatják valamiért. Ez megmaradt. Idei zene, talán az mtv-n láttam vagy vh1-on. Mindenhol kerestem, de mivel előadót és címet nem tudok, így nehéz. Valakinek beugrik? Köszi!

2016. dec. 4. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiú és lány meg a libabőr nélkül ez totál passzol a Major Lazer/Justin Bieber: Cold water-re. Nem az?
2016. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez az köszi! Már annyira idegesített, hogy nem tudom. Pedig kerestem justin bieber számai között is! És tényleg nincs benne a pár. Az már egy másik klipp, másik szám! Köszi még egyszer!
2016. dec. 6. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!