Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt érdemes mostansá...

Milyen gitárt érdemes mostanság venni?

Figyelt kérdés
Nem tudok gitározni, viszont nagyon szeretnék megtanulni, saját magam szórakoztatására. Addig jutottam el, hogy Akusztikus és Fém húros gitárt szeretnék, de nem tudom, hogy milyen márkát érdemes és, hogy egyes gitárok között mi a különbség.

2016. dec. 6. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
leginkább attól függ hogy mennyire gondolod komolyan a dolgot és mennyit szánnál rá...
2016. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30k körül van pénzem, nem tudom, hogy érettségi előtt mennyire lehet komolyan venni, de az itthoni szabadidőmet erre fordítanám majd. De tételezzük fel, hogy teljes mértékben komolyan gondolom.
2016. dec. 6. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nylon húrosat vegyél mert az nem fogja annyira szétcs*szni az ujjaidat mint a fémhúros és könnyebb lenyomni a bundokat is, lefogni az akkordokat... Nameg lehet hogy komolyan gondolod de ha mégse jönne össze a gitározás akkor kidobtál az ablakon egy csomó pénzt.. Szerintem kezdésnek elég lenne egy 15-18 ezer forintos klasszikus gitár amit lehetőleg ne tescoban, lidlben vegyél hanem hangszerboltban :)
2016. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet megfogadom a tanácsot, de azért tudnál konkrétan linkelni pár gitárt akkor nylon húrosat és esetleg fém húrosat is? Ami szerinted jó hangzású, és jó márkájú.
2016. dec. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!