Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó a hangom? (gitár)

Jó a hangom? (gitár)

Figyelt kérdés

[link]


Nyugodtan jöhet a kritika, nagyon szeretek gitározni, és mellé énekelni is jól esi, viszont én kicsit hamiskásnak ,semmilyennek találom a hangom.



2016. dec. 6. 16:07
 1/5 anonim válasza:
A gitàrozàsod darabos a hangod az hamis, de kellemes a hangszined
2016. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gitározni csak magamtól gitározok, youtube-on tanulgattam. énektanárnál se jártam, és elég gyengusznak érzem, viszont engem szórakoztat, szerinted erőltessem mások előtt? pl barátok, rokonok?
2016. dec. 6. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van hallásod, de valóban gyenge, erőtlen és hamis elég sok helyen. :/
2016. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mojjo ***** válasza:

@2 "szerinted erőltessem mások előtt? pl barátok, rokonok?"


Csak, ha nagyon rosszat akarsz nekik. De most komolyan ember, egyrészt te magad is hallod, hogy szörnyen hamis vagy, másrészt meg a másik kérdés alatt is világosan megírták neked, hogy max akkor énekelj másnak, ha meg akarod kínozni. Amúgy sem értem, minek kellett ennek két kérdés.


Mellesleg borzasztó "ritmusérzékkel" gitározol, az egyenletesség legkisebb nyoma nélkül. Legalább azt gyakorold már egy metronómon.

2016. dec. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!