Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Strand fesztiválon van áram...

Strand fesztiválon van áram lehetőség? Mármint pl telefontöltésre vagy ilyesmikre?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nem volt, de ha igen csak én nem láttam akkor is ezek fesztiválos töltőhelyek fizetősek szoktak lenni és 10000en vannak 10 konnektorra. Szerintem szerezz be egy powerbankot. Elég korrekt árakon vannak már és fesztiválozásra nagyon jók, de máshol is jól jöhet!
2016. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon hasznos kis találmány van nekem is! Csak egy idő után azt is tölteni kell. De köszönöm a gyors választ :)
2016. dec. 17. 13:12
 3/3 anonim válasza:
Tavaly volt és ingyen lehetett használni nagyon kis hangulatos volt 5-en lehetett körbeülni egy oszlopot és szerintem egyáltalán nem voltak sokan mert több helyen is volt kirakva nagyon jol megoldották
2017. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!