Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy mostani videóklippet...

Egy mostani videóklippet keresek. Női banda 4 vagy 5-en lehetnek és a klipp úgy indul hogy mennek egy kocsival/talán chevy/ megállnak/asszem egy mezőn állnak meg/ majd a csomagtartóban is van egy csajszi aki énekel. Ismeri valaki ezt a klippet?

Figyelt kérdés

TV-be is szokták néha adni este/Sláger vagy muzsika/ A környezet és a kocsi hasonlít a Little Mix - Shout Out to My Ex című klippjére.

Nagyon hálás lennék. Szövegre, dallamra sajnos nem emlékszem



2016. dec. 18. 12:34
 1/2 láng andris válasza:
a címét nem tudom de ha rendszeresen játszák akkor töltsd le telefonra a shazamot amivel meg tudod nézni a zene címét
2016. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyáron játszották most már nem szoktam látni.Igen a shazam-os dolgot vágom köszi amint újra meghallom veszem fel,de sajnos már 3-4 hónapja nem hallottam.
2016. dec. 19. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!