Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja HannahMontana-ra...

Miért mondja HannahMontana-ra meg még pár iylen tinisztárra, hogy rockénekes?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én avgyok a buta, de nekem a Hannah Montana meg a Starstruck számok pop-ok és nem rock-ok.
2010. máj. 2. 20:00
 1/4 Thurston ***** válasza:

Igen, buta vagy.


A pop nem egy műfaj, hanem a komolyzene kontrasztja. MInden műfajon belűl létezik populáris és komolyzene is. Persze vannak olyan műáfajok, amikre inkább jellemző vagy az egyik, vagy a másik. A rock pont hogy populáris műfaj.


És hogy a Hannah Montana nem rock zene... Elektromos gitáron játszanak overdrive-val kvint-akkordokat, a dobos nyolcadokat püföl, a dalok felépítése általában verze-verze-refrné-verze-refrén-refrén, kisebb nagyobb változtatásokkal. Vagyis teljesen klasszikus, sablonos rock-alapok.


Szóval az egész egy hülyeség.

2010. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, tényleg elég hülye vagyok:D
2010. máj. 3. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig nem vagy hülye. nem lesz valami attól rock, hogy rock alapokra nyomják, mert az mára már elterjedt. Mint ahogy régen Martens bakancsot a punkok hordtak, ma meg bárki. A beatles is ilyet játszik, mégse nevezték rocknak, hanem beat zenének. (Pedig 1956 óta létezik a rock n roll fogalma.)
2016. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De biztos nem hallhatott sok rockzenét az, aki ezzel a jelzővel illeti a csajt. A rockzene a következő: Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, Deep Purple, Grateful Dead estébé, estébé. Hannah Montana pop/pop-rock. Szóval nagy rocksztárnak nem mondanám. Nekem egyébként semmi bajom vele (bár sosem szerettem és nem is szoktam nézni), csak az igazságot mondom.
2020. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!