Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudok berugni? Vagy csak...

Nem tudok berugni? Vagy csak sokára?

Figyelt kérdés

Multkor megittam tesómmal, 8 felest ( 50 fokos házipálinka )

Külön-külön ittuk!

Utánna megittam 2 sört

Utánna 3 pohár bort

És meg sem kottyant!

Pedig akkor ittam először ilyen nagy mennyiségben!

Otthon is szoktam inni wiskyt ( 5ml-es pohárba) 3 szor!

De semmi??

Szerintetek?



2016. dec. 19. 22:12
 1/2 $$$$$ ***** válasza:

Anyi hogy jól bírod :). Ha úgy van buliba én is simán megiszok enyit vagy többet is. És nem az hogy nemérzem mert ha azt mondanám hogy nem érzem akkor hazudnék. De teljesen magamnál vagyok . Multkor is megittam fogadásból 7,5 dl rozét húzóra. Meg utána még ittam vagy kb.3 dl vodkát,kb. 1-1,5 dl Jäger-t valamint vagy 4 dl hubertust. És nem mondom hogy nem voltam részeg de magamnál voltam. Haver feleanyit nem ivott mint én és összevissza hányt 😂.

Nekem meg konkrétan semmi komoly bajom se volt csak anyi hogy belasultam.... De nyugi mindenki be tud rugni ;) . Csak kellő menyiségü ital kell hozzá. Meg ugye az se mindegy hogy egy adott adagot menyi idő alatt iszol meg. Pl én amit leírtam azt kb 20 és 4 között ittam. Ami ugye 8 óra ....

2016. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Ha így bírod, akkor tegyél magadnak egy szívességet, és ne kínozd a májadat, ha már hatni úgyse hat. Mert ha az a fajta vagy, akinek alkalmanként egy liter tömény kell a berúgáshoz (vagy több), azt nem fogja meghálálni a szervezeted.
2016. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!