Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Petics Kristóf...

Molli333 kérdése:

Mit gondoltok Petics Kristóf új dalárol?

Figyelt kérdés

Szerintem baromi jó lett <3 <3 <3 <3

https://www.youtube.com/watch?v=9spyYMNvgBc



2016. dec. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Hát erre a förmedvényre, amit abban a 15 másodpercben láttam, amíg felfordult gyomorral ki nem nyomtam ezt a szennyet, csak annyit tudok mondani, hogy a szellemi kútmérgezés egy igen ékes példája.


Kifejtve:


Ez az entitás, aki a videóban szerepel, taszító. A hangja rémes, a kinézete rémes, a "dal" rémes. Úgy kb minden rémes.

2016. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszem most az egyszer nem tudok többet hozzáfűzni egy véleménnyel. Az egyes tökéletes (bár mondjuk szidni tudnám naphosszat, kár volt ezt megmutatnod itt).
2016. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De a videó alatti kommenteket mindig poén elolvasni. Ott tudod meg hogy vannak még emberek, akiknek van még egy cseppnyi ízlésese. :)
2016. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hármas: nekem a nagyszerű menedzsmenttől érkező kommentek a kedvenceim, aki kábé úgy ír, mint a nagymamám a facebookon, és nem veszi észre, mennyire kellemetlen ez a "bevédés" :)


Amúgymeg tipikusan olyan dal, és előadó, akit a 11-12 éves lányok imádnak, de pár hónap múlva már sehol nem lesz.

Ha egyáltalán most van valahol.

2016. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, MC hawer "menedzsmenejte"? Az a legjobb az egészben.
2016. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legrosszabb dal.Vannak ennél sokkal szarabbak amik slágerek lettek úgyhogy hagyjuk a Magyar népet...nem tudom pl az az apuveddmeg(vagy mi a címe) mennyivel jobb, énekben és szövegben.De tény hogy undorodom Kristóftól, régebben még tetszett a stílusa, hogy egyedi semmi bajom nem volt az éneklésével sem de most amiket csinál...na eltakarodhat a jó qrva anyjába.Túl sokat hisz magáról.
2017. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem Kristófot de szerintem ez a szam nem illik hozza . Latszik hogy a szoveget radióbarátra akartak igy egy kicsit nekem annyira nem tetszik de a vidoklip nagyon tetszik
2018. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!