Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Élő hang monitorozás? (részlet...

Élő hang monitorozás? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Picit szeretném magam jobban beleásni a zenébe és vannak is eszközeim, csak néhol régen (3 éve mikor még egyáltalán nem ebben gondolkodtam) rosszul választottam.

Tehát a lényeg, hogy nincs se keverőm, se ének processzorom, csak a PC amivel tudok valamit kezdeni.

Van egy ALC887-es hangkártyám és egy Auna Mic 900B-m.


Igen, itt van a problémám oka, hogy régen mikor csak szerettem volna, hogy többet ne legyen problémám a hanggal, vettem egy USB-s kondenzátoros mikrofont. Mára már megbántam, de nem hiszem, hogy valakinek kellene, felrakni sem nagyon akarom, de újat jelenleg venni nem tudok főleg, hogy még mellé kellene egy processzor is.


FL Studio-t és Abletont használok, Asio Driverrel. Eddigi maximum delay amit el tudtam érni, az 15ms.


Van esély a teljes élő monitorozásra?

Nem gond, ha élőben nem hallom magam vissza valami jó minőségben, a végkimenetel a fontos.



2016. dec. 20. 21:51
 1/1 A kérdező kommentje:
sikerült letornászni 3ms-re, de még így is észrevenni sajnos.
2016. dec. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!