Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc zenetek? Ebben...

Mi a kedvenc zenetek? Ebben tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Mik a kedvenc zeneitek?

Szilveszterre jon hozzam a szerelmem es meg 2 nagyon jo baratom.

Mivel ok jonnek hozzam tobb dolog is az en feladatom ,tehat ,enni, inni valok, dekoracio, es a zene is.

Mar 66 zenet osszeszedtem , de ez kb. 3-4 ora hosszara lesz csak eleg.

Nekunk meg olyan este 9-tol kene hajnal 4 ig, mert elotte meg utana mar ugyis csak enni meg inni fogunk.

Milyen zeneket ajanlanatok nekem ,vagy mik a kedvenc zeneitek? (A Rap-at nagyon szeretjuk, foleg olyan zenek lesznek szilveszterkor ,amik Missh, vagy G.w.M zenei, de lesznek nyilvan masok is, csak ha hasonlo stilusu zeneket javasolnatok az nagyon jo lenne ) :D


2016. dec. 21. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott a youtube.
2016. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
the Hives, Airbourne, Gogol Bordello
2016. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a személyes kedvencem Kowalsky meg a Vega. Rengeteg számuk van, szóval lenne miből válogatni :) Vannak olyanok is, amikben rap rész is van. Nem tudom, igazából nem hallgatok túl sok rappert, de pl ESSEMről már hallottam, meg ha jól tudom Rico sem rossz :)
2016. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaly jag, romano drom,ternipe,Dani family.Aranyszemek,Grofo,Balog trio Dögös robi dombováry roli na ezekre lehet mulatni 😅
2016. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonoom szepeen a HASZNOS valaszt! *_*

Ment a zold kez :D

2016. dec. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!