Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Sabaton nevű rockegyüttes...

A Sabaton nevű rockegyüttes dalait nyugodt szívvel hallgathatom, vagy abbahagyjam a hallgatását?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert látom, hogy ilyen töris meg világháborús zenéik vannak, én szeretem a világháborút, csak megijedtem, hogy lehet, a zenéik dicsérik a nácikat meg ilyesmik. Mivel nem tudok jól angolul, ezért nem tudtam megállapítani. Ugyanis ha ezek a zenék a nácikat dicsérnék, akkor abbahagyom az együttes hallgatását. Megtegyem vagy sem?

2016. dec. 22. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
A legbiztosabb, ha kikapcsolod!
2016. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem dicsérik a náci eszméket. Vannak dalok amik a német hadseregről szólnak de azok sem a nácikat dicséri. Amúgy power metál nem rock.
2016. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 22. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dicsérik a nácikat, de ha nem így lenne, akkor sem kellene abbahagynod a hallgatását, ha egyszer a zenéjük tetszik. Egyébként jó ízlésed van :)
2016. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyet is ritkán hallok xDDD
2016. dec. 23. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A power metal a metal egyik alműfaja, a metal meg egy rockzenei alstílus. Tehát a power metalt nyugodtan lehet rocknak nevezni.
2016. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: Nem értek egyet, mivel a black vagy a death metal is a metálalműfaja, de attól még senki sem mondja rá, hogy rock.
2016. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!