Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bring me the horizonhoz...

Bring me the horizonhoz hasonló zenekarok?

Figyelt kérdés

Valami olyan kéne ami hasonlóan hangulatos zenéket csinál.:)

20/L



2016. dec. 25. 15:03
 1/5 BlodDrunk válasza:

Hollywood undead.

Nekem nagy kedvenceim,illetve szerintem jobb is mint a Bring my the horizon,igaz a stílus se teljesen egyforma.

2016. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

anime és metalcore kulcsszavak között :DDD Szerintem egyikse a bmth-hoz illik, utóbbi a régi számokra talán.

Metalcore bandák: Architects, Atreyu, August Burns Red, Betraying the Martyrs(ez lehet deathcore) Breakdown of Sanity, Bury Tomorrow, Killswitch Engage, Make Them Suffer(ez szintén lehet hogy inkább deathcore), Parkway Drive, Stick to your Guns

2016. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Motionless In White

Asking Alexandria

Of Mice&Men

BVB

2016. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 seconds to mars
2016. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik BMTH időszakra gondolsz? A mostani nyálas-popos stílusúra vagy a régi keményebb metalcore-deathcore időszakra? Mert ha a régire akkor a Bad Omens nagyon hasonlít
2017. jan. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!