Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai tizen és huszon évesek...

A mai tizen és huszon évesek ismernek komoly zenéket?

Figyelt kérdés
Én 26 éves férfi vagyok és nagyon sokféle zenét ismerek, de legközelebb hozzám metál áll (death és nu metal főleg). Mégis ismerek nagyon sok komolyzenei zeneszerzőt és műveiket. Elmondható ez a korombeliekre, netalántán a tizenévesekre is?

2016. dec. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én 11 éves vagyok járok szolfézs órára is anyukám mindig azt mondototta nékem: fiam te egy igazi mócárt vagy múltkor megmutattam az osztályfőnökömnek milyen jól zongorázok azt mondta ez szar ne csináld de anyukám jött az iskolába levert az osztályfőnökömnek egy taslit azóta nem mer szólni az a vén banya de amúgy igen nagyon sok zene szerzőt ismerek na csá
2016. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
16 éves vagyok és szívesen hallgatok komolyzenét.Egyik legjobb barátnőm mondta régen, hogy a komolyzenét csak öregek hallgatnak meg, hogy egy nagy szar. Azóta se a barátnőm.
2016. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
a komolyzene nem szar csak én utálom XD de ugyanazt tudom mondani amit a rock/metálhoz (gitározok és metált játszok) hogy ide kell a tehetség mert nem tudsz ilyet lelkesedéssel csinálni,akkor lesz jó zenész az ember ha élvezi amit csinál,a mai zenékről meg inkább nem is mondok semmit
2016. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok és vannak olyan komolyzenék amiket kifelyezetten szeretek. Ilyen pl. Muszorgszkijtól az Egy kiállítás képei vagy Bach-tól a D-moll toccata és fúga.
2017. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha, velem is hasonló a szitu, bár talán a komolyzenét jobban ismerem, mint az extrém metált, de utóbbit is hallgatom időnként.
2017. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!