Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lou Reed viccnek szánta a...

Lou Reed viccnek szánta a "Metal Music Machine" nevű albumát?

Figyelt kérdés

Akik esetleg ismerik Lou Reed munkásságát és hallottak erről az albumról és bele is hallgattak... szerintetek Lou Reed ezt az albumot valami viccnek szánta?

https://www.youtube.com/watch?v=XIMSbKU2oZM&t=1734s


2016. dec. 29. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből az interjúból nekem úgy tűnik, hogy komolyan gondolta.


"I was trying to do the ultimate guitar solo. And I didn't want to be locked into a particular drum beat, or pattern or a particular key or beat that was the idea. Just guitars, guitars, guitars."


"Az über gitár-szólót próbáltam megcsinálni. És nem akartam alkalmazkodni egy adott dob ütemhez vagy mintához vagy adott kulcshoz vagy ritmushoz, ez volt a cél. Csak gitárok, gitárok, gitárok."


Olyan pletykák is vannak, hogy a kiadójával kötött szerződés kötelezte rá, hogy csináljon nekik még egy albumot és neki ez valamiért nem volt az ínyére, azért csinálta így.

2016. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem... köszi a választ!
2016. dec. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!