Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ciki ha egy fiú...

Szerintetek ciki ha egy fiú kpopot hallgat?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja h ezmiatt meleg vagyok pedig ebben semmi igazság nincs csak imádom a kpopomt.

2016. dec. 29. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Persze hogy ciki, manapság már levegőt venni is az.
2016. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Le kell szarni. Aki meg nagyon akar, az úgyis talál valamit, ami miatt leßuzizhat.
2016. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Baromi ciki.
2016. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Rohadtul nem ciki. Befejeznétek?? Miért lenne ciki?? Sz*ard le ki mit mond, azt hallgatsz amit akarsz és azt szeretsz amit akarsz!


1# Ne magadból indulj ki.

2016. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.. Sok fiú szereti és pont az ilyen beszólogatósok miatt titkolják. Miért lenne az ciki ha más nyelven hallgatsz zenét? Akkor ciki ha spanyol pop bandákat hallgatsz? Néhányan elvannak tévedve hogy kislányoknak való . Tény hogy van olyan fiú csapat is ami inkább való kislányoknak , de hát Lady Gagaért is sok kislány megőrül még se ciki hallgatni. Úgyhogy nem ciki. Nem tudom miért jött ez sokaknak hogy ciki, meg lányoknak való, abból is csak a tiniknek meg kislányoknak miközben nem hinném hogy sok koncert azért korhatáros mert kislányoknak szól. Meg sok MV is. Meleg csak akkor lennél ha odáig lennél egy fiú tagért és már ábrándozol róla. Attól még hogy kpopot hallgatsz és szereted ezt azt a bandát nem leszel meleg.
2016. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
NEM CIKI. Azt hallgatsz amit akarsz! Senkinek semmi köze hozzá. Na és ha csesztetnek érte? Ne foglalkozz velük.
2016. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én is fiúként k-popper vagyok, de még nem szólt be nekem emiatt senki sem.
2016. dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki... Egyébként kit/kiket hallgatsz? :)
2016. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Xd en is pont ezt akartam kerdezni. Amugy en is fiu vagyok:):) es nagyon örülök ha ilyen emberekkel talalkozok xd . Nem tudom miota vagy benne az egeszbe de en eleg regota szoval eljutottam oda hogy barkinek beszelek rola meg akkor is ha tudom hogy lefikaz erte mert jol esik hallgatni hogy mennyi idiota van :) szoval engem nem igazan erdekel mert hidd el nem benned van defekt hanem bennük!
2016. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem tehetsz hogy Ázsiában a fiú popsztárok mind melegnek vagy travinak néznek ki. Szóval ha neked nem kínos ez a háttér akkor hallgasd csak nyugodtan, de azért túlságosan ne dicsekedj vele, csajokat nem fogsz vele felszedni...
2017. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!