Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok nekem mondani ak26-tól...

Tudtok nekem mondani ak26-tól jó zeneszámokat?

Figyelt kérdés

Egyik haverom megmutattot tölük egy számot, és egyszerüen imádom, igazából belölem zene csak ritkán vát ki sirást, és akkor ott gondoltam lehet keresgélni kéne- de mivel ismerem magam hogyha találok 10-zeneszámot és aból csak 2-tetszik akkor ott megállok, lehet csak egyszerü lustaság vagy nem is tudom mi, de szeretek másoktól kritikát hallani igy azokra könnyeb támaszkodni, emellet szeretnék többet megtudni a rap világáról és még pár ahoz hasonló énekeseket/bandát szeretnék megismerni, nekem ez ismeretlen telület, mert eddig metál zenéket halagattam, egyedül még KILLAKIT-et ismerem meg Mr.Bustát tölük is csak 1-1 zeneszámot halgatok meg az ak26-tól néhányat, kicsit elkalandoztam bocsi, de lényegében szeretnék több zeneszámot megismerni tölük illetve elöadót is, és azt hogy mi inspirálja öket, egyépként minden elismerésem az övéké én sose tudnék rrap zeneét irni szerkeszteni meg a hozzá való munkálatokat se nagyon.


ui:. elnézést a helyesirásért.


2016. dec. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve hallgatok RTM-et es az egyik kedvencem az AK26.

Igazából az összes zenéjük szerintem nagyon jo de azért pár kedvenc:

Utolsó ütem,igazság nyomában,bajnok,26 emelet,getto platina,egyedül,szegények fegyvere

De ajánlom, hogy halgassál meg egy Farkasok formációt(Ak26+Mr.Busta)

Pl.apenzembeestelbele

És még nagyon ajánlom Shawnt.

2017. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindet imádom de a kendvencek: csillagok közott,bajnok, pénzbörtön, kalasnyikow,harapj rá, igazság nyomában, egyetül és a senkinek.
2017. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim: bajnok, egyedül, utolsó ütem, getto platina...ezek a kedvenceim. De amugy mindegyik számot egyenesen imádom*.*
2017. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azóta halgattam párat és beleszerettem ebbe a müfajba ás az AK26-ba <3
2017. febr. 11. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :)
2017. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bajnok,26 emelet,Hol a bérem?,Kire szavazol?,Csillagok között,Legenda.Igazaból az összes.


RTM Szív

RTM lélek

RTM fan leszek

Amíg élek.

2017. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!