Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted össze fog még állni...

Szerinted össze fog még állni a System of a down?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem
2010. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
feloszlottak? :O
2010. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen egy igazi rajongó:D "Feloszlottak?:O"
2010. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeerHunter válasza:
100%
Hát, remélem. De nem valószínű:(
2010. máj. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Állat lenne, de valószínűleg tényleg nem fognak :(

De lehet, hogy jobb is így. Sokan nem tudták megismételni újraegyesülés után a korábbi teljesítményt. A legjobb a csúcson abbahagyni, hogy egy kis közhelyet is belecsempésszek a válaszomba az ismétlések után :D

2010. máj. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:
8%

02:49


Ebben az esetben nem ártott volna a Toxicity utána rögtön abbahagyni...

2010. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bomo ***** válasza:
Mi a rák? Feloszlottak? Én miért nem hallottam róla?>< Az egyik kedvenc együttesem.
2010. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jap. De még csak 4 (2006 óta) éve tartanak 'szünetet', ahogy hivatalosan nevezik, úgyhogy sok mindenről nem maradtatok le :D
2010. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, már évek óta. Malakian és Tankian azóta szólóalbumokat is kiadtak, ezeknek is már több mint egy éve. Pár hónapja Shavo az egyik blogbejegyzésében ezt írta "are you ready for soad?", ez volt az egyetlen jel hogy esetleg újra összeállnak, de azóta sem volt semmi.
2010. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem vagyk fanatikus, de nem tudtam, h feloszlottak, de ahogy olvasom, szünetet tartanak. Ez közel sem jelenti azt, hogy feloszlottak volna, valószínüleg csak a szólókarrierre koncentrálnak most, a systembe nem tudnak most mit beletenni, mondjuk az eddigi albumaik elég változatosak lettek, szóval nem csodálom. Különben osztom a véleményt, a Toxicity volt a legjobb lemezük.
2010. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!