Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Manapsag miert nincs mar...

Manapsag miert nincs mar olyan jo szerelmes rap, mint 4-5 eve?

Figyelt kérdés

Gondolok Palej Nikire, Rolunk szol vagy Tied a szivem c. szama, Essemm, Missh, Rico.. Hol vannak?

Ugy erzem minden megszunik (ezt ertem nagyon sok mindenre). Regen minden jobb volt!



#rap #zene. Szerelmes zene
2017. jan. 4. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
LoL
2017. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálom megfogalmazni...

Ma a világon minden egyszerűbbnek tűnik. Itt arra gondolok, hogy kevés az a jelenség , hogy a férfi teper a nőért, udvarol neki vagy meghódítja. A külsőségek vették át az uralmat. Így, ha valaki összeillik valakivel, akkor azok összejönnek és együtt vannak. Példa erre a Budapest című szám. " A szemed is szebben ragyog, ha melleted vagyok, és fent van a hold

Tudod ketten de csak ma este mert tudod a szerelem mindig mindent el ront,

Szívjuk a cigit nincs gond, beszélni nem kell a szemed mindent el mond,

Csak b*szunk, és b*szunk, és pont."

Vagyis nem kell a szerelem, ahhoz hogy valaki jól érezze magát. Már bárkire lehet azt mondani, hogy ő a szerelmem, mert túl gyorsan akarjuk megtapasztalni azt akkor is ha csak illúzió. A régi számok arról szóltak, hogy egy bizonyos lány/fiú milyen. Példákat mondtak el. Pl. a Beersee régi számából: " Nem vagyok gengszter, nem lövök neked madarat 

Rázzad valagad - mer' néha az a jó

Meg mikor lehúzod rólam a takarót 

Reggel csókokkal keltesz fel

De hogyha mennem kell, mer' teszem a dolgom engedj el 

há' hozzád mindig vissza térek, te vagy az egyetlen.." . Ebben is rengeteg ,,költői kép,, van. Amit meg mostanság hallok... csomó effekt + a szövegben elmondja, hogy mennyire fáj neki, hogy dobta valaki, vagy az, hogy szétmentek, meg mennyire jó lenne, ha újra együtt lennének... Amit nagyon szerettem az Horváth Tomiéktól az 1x szeret 1x nem :D humoros volt, de komoly is, igaz is, pro és kontra is meg volt minden :D

Egyébként szerintem is ez van.. Semmi se a régi sajnos. Kb. így hirtelen mindennel kapcsolatban. Család,barátok, magánélet, suli/munkahely, zenék,filmek,művek,erkölcsök.. ezelőtt 3 éve valahogy minden jó volt, most meg sok minden hiányzik ami régen meg volt. Szintén régi Beersee idézet:"Az erkölcsök retkesek, mint a toalettek"

2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagyis 4 éve :D látszik, hogy új évet írunk :D egyébként meg lényegtelen, de mind1 :D
2017. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!