Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire lenne szükségem, hogy...

Mire lenne szükségem, hogy újrafessem a gitárom, illetve hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthon ezzel ne kísérletezz... Nem egyszerű dolog és elég könnyű elrontani, vidd el egy szakemberhez!
2017. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz molten szakembert somogyban/Kaposváron?
2017. jan. 6. 06:28
 3/6 A kérdező kommentje:
*ilyen
2017. jan. 6. 06:29
 4/6 Pascal Áron ***** válasza:

Csiszold le a fáig a gitáros, Szedd szét, aztán:alapozó,majd jöhet a szín:belemártósat veszel vagy spray, vagy van rákenős is. Én az utóbbi 2 őt ajánlom.( Gondolom az hogy előtte teljesen szétszedett, pormentes közeg ezek egyértelműek).. Nem tudom festettél e már spray el. Ha nincs benne rutinod én nem egy gitáron gyakorolnék. Megfolyik, túl sok túl kevés stb. Persze nem egy nagy cucc de inkább először csak egy sima deszkán nézd meg milyen.A rákenős a legegyszerűbb.Youtube on van pár videó hogy hogy fényezik. Nem tudom milyen gitárod van de ha csak a színárnyalattal van bajod akkor nem éri meg.Ha mindenáron akarsz egy egyedi gitárt vehetsz szetteket viszonylag olcsón e-bay en ahol te rakhatod össze a gitárodat. Van 18 ezer Ft től egészen 200 ig szóval van lehetőséged válogatni minőség és forma terén. (Főleg elektromos).


AMIT SOHA NE PRÓBÁLJ KI: az akril meg az ilyen idióta tippek. Ennyi erővel zsírkrétával is nekimehetnél.

Csak gitárok fényezésére szánt VAGY fa festékkel dolgoznék.


De mindezeken felül tényleg jobban jársz ha egy szakember kezébe adod. Igaz drágább de de szebb is lesz a végeredmény.


De azért sok sikert😉

2017. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mojjo ***** válasza:
@Pascal Áron: ezek tökjó infók (tényleg), de szerintem a kérdezőnek így 11 hónap távlatából már mindegy.
2017. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet szakbarbár munka de sürgősen kellett egy fehér gitártest a koreai stratocasteremre a rétegelt helyett és vettem egy natúr éger Parts testet amit lealapoztam, lecsiszoltam és lefújtam fehér kádfelújító festékkel majd azt száradás után felpolíroztam. Tökéletes lett.
2018. febr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!