Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárkombót ajánlotok?

Milyen gitárkombót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Rock, punk, mblues, metal zenére kéne, 50 000-ig. Fejhallgató kimenet legyen rajta.

Előre köszönöm mindenki segítségét.



2017. jan. 10. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ebben az árkategóriában semmit nem ajánlanék szívesen. Már amit ismerek persze, mert biztos van jó cucc, ebben az árban, csak én még nem hallottam róla. :) De remélem a Line6-et nem te vetted meg. Annál rosszabb modellezős kenyérpirítón még nem játszottam. Többször volt már a kezeim között, de még egyszer sem sikerült belőle vállalható hangot elővarázsolni, csak digitális zajt. Persze lehet, hogy csak csak én vagyok túl kontár hpzzá, bár nem hiszem. :)


Akkor már inkább egy ilyen kis Peavey. Ez sem az álomcucc, de szerintem mérföldekkel jobb, mint bármelyik modellezős Line6 kombó.


[link]

2017. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi a bajod a Peavey-vel? Mit értesz az alatt, hogy nem az álomcucc??
2017. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Nincs vele semmi bajom, én is sokáig használtam próbateremben és rendesen tette a dolgát. Sőt, párszor még koncertre is elvittük és kisebb klubokban, kimikrofonozva is vállalhatóan szólt. Ha van hozzá egy rendes balta, akkor simán lehet vele zúzni a metált. De azért ez akkor is csak egy kicsi, egylökős kombó és nem egy Marshall full stack. :) Az álomcucc mindenkinek mást jelent. Van, akinek az álomcucc pont egy Peavey Bandit. Bár az álomcucc mindig az, ami adott pillanatban elérhetetlennek tűnik. :)
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Például a Kustom defender-t.
2017. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ez: Vox VX II 30W
2018. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem esetleg tudtok ajánlani ugyanebben az árkategben gitárkombót ?

Vagy egy kicsit 50.000alatt ?

Most vettem egy jó gitárt, csak nincs hozzá még erősítő, és örülnék ha adnátok 1-2 kombó tippet! :)

Rock,hard rock,metalhoz.

Kösziii :))

2019. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!