Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki, ha valaki szereti a...

Ciki, ha valaki szereti a mulatós zenét?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne már ciki? Ez is egy stílus. Lehet, hogy egy rocker kinevet miatta, de te is kinevetheted, hogy Ő hogy néz ki. Sorry, ez butuska kérdés.:)
2010. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, ha valaki szereti a lekvaros palacsintat? Ez epp olyan...
2010. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, mindenki mást szeret.

első: miért hogy néz ki egy rocker szted?

2010. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

A hülyébb rockereken lehet nevetni :D

Én is rockosabb zenét hallgatok, de a kinézetemet és az öltözködésemet abszolút nem a zene határozza meg....converse tornacipő, póló, farmer :D

Amúgy én utálom a mulatós zenét de ez van :D

2010. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miaz h hülyébb rockerek? ennyiből hülyébb diszkós is van.miért pont a rockereket hozod fel pl-nak?
2010. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az előttem válaszoló kérdezte hogy hogy néz ki egy rocker...és bocs, de én is rock zenét hallgatok, bár inkább alter (azaz kárpátia meg ilyenek szóbase jöhetnek, de például led zeppelin, deep purple az igen :)) de az olyanok akik rohattfekeetébe vannak még a 30fokbanis meg 2 méteres bakancs meg bőrdzseki meg minden bizbasz na azokon röhögök :D a diszkósokon én alapból röhögök ;)
2010. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah, igen az én voltam :D én kérdeztem. meg az előzőt is én írtam. szal még mindig nem értem miért kell nevetni. ha neki azjó?
2010. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah :D akkor te kérdezted :P Képzeld el: mész az utcán erre szembejön veled egy olyan gothrock-ker csávó... :D Pici mosoly az arcodra száll :) Najó nem úgy értettem énse hogy eléállsz és neveted mint egy őrült mert úgy megtapos az acélbetétessel :D
2010. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát én rühellem de mindenki azt halgat amit akar

csak azt utálom qrvára amikor buszon telefonrol szol fülhalgato nélkül a TUC TUC TUC fél orán át olyankor legszivesebben ki basznám gyerekkel együt a telefont az ablakon

amugy én metalt szoktam halgatni

2010. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!