Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc zeneszámotok...

Mi a kedvenc zeneszámotok (esetleg több:D Nekem kb 50 van, a többit csak úgy hallgatom)?

Figyelt kérdés
Milyen érzést/eseményt köttök hozzà?Van olyan szám akkor hallgattatok amikor szerelmesek/vidámak/csalódottak/sírósak voltatok?

2017. jan. 15. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom, hogy van 50 de 10-20 legalább. Különösen eseményt nem, de időszakokra jellemző érzéseket/érzelmeket szinte mindig kötök hozzá, hogy mit, az daltól függ.
2017. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adam Lambert - Sleepwalker

Amikor hallgatom,mindig eszembe jut egy személy, aki ugyan fontos nekem, de én neki már nem..


Adam Lambert- No boundaries

Ezt akkor hallgatom amikor már épp feladnám a vágyaimat.

2017. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Neutral Milk Hotel In The Aeroplane Over The Sea című albuma jelenleg, amikor éppen rosszul érzem magam, akkor végigéneklem, és máris jobban vagyok :D bár néha fáj a vége, mert olyan gyönyörű, és így magára hagy a szar életemben
2017. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más:/ Nekem a Madonna-Forbidden Love ahhw csodás a szöveg:Once upon a time there was boy and there was a girl🥀Most ez aktuális a lelkimre:(
2017. jan. 15. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kedvencet nem tudnék mondani, biztos hogy van legalább 20 olyan, ami egy szinten van a "kedvenclistán".

Szerelmes szám: HIM - Right Here in My Arms ( https://www.youtube.com/watch?v=-SQGJ0rfIEk)

Vidám: sok van, most éppen Amaranthe - Digital World, nem a szöveg miatt, de olyan jó húzása van, mindig olyan érzésem lesz tőle, hogy legszívesebben hangosan énekelném ( https://www.youtube.com/watch?v=z6PYAkXO-bU)

Csalódott/sírós: nem nagyon van konkrétan ilyen, ha rossz hangulatom van attól függően, hogy ki akarom-e élni vagy megszüntetni, vagy Katatonia, vagy valami br00tal deathcore szól.

2017. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm, hmm.

Zeneszámot nem írok, rengeteg zene ritmusa a fejemben van, de egyszerűen nem bírom megjegyezni a címeket.

Kedvenc előadóim...

The Prodigy, Pendulum, Queens of The Stone, Paul Van Dyk, Scooter, Nightcore zenék

2017. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!