Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legeslegjobb dobverő?...

Melyik a legeslegjobb dobverő? Minőségileg, hangilag, mindenileg. Pénz nem számít. Márka? Rugalmasság? Alapanyag?

Figyelt kérdés
Ajándékba venném és nem tudom mi lenne nagy durranás. Akinek lenne, jazz ritmust játszik.
2010. máj. 6. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy, talán csak a fa/műanyag dobverők között van kis hangbeli különbség. A lényeg hogy legyen jó kemény. Márkában pedig ajánlom a Zildjian-t, vagy a signature dobverőket (azok mutatósak, bár többnyire pénzkidobás).
2010. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerezz neki egy Zildjian Hickory dobverőt!

pl:

[link]

Én egyszer játszottam ilyennel, és nagyszerű volt, csak sajnos nem az enyém, nekem meg kicsit borsos az ára, szóval inkább veszek belőle 5 pár Csibit, de ha kapnék ajándékba, én nagyon örülnék neki :)

2010. máj. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!