Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudom, hogy ti, hogy...

Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de nekem lesz februárban egy fellépésem (Rap) országos színjátszó versenyen. A szövegemet én írtam. Szerintetek normális az, hogy azt érzem, hogy amint felállok a színpadra legszívesebben elfutnék?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,mert nekem ez lesz az első fellépésem(bár remélem,hogy a jővőben lesz több is).Van egy Youtube-Gamer barátom aki megkért rá,hogy a videóinál legyen intro a zeném.De attól is félek,hogy a Youtub-on lesznek undok kommentelők.Ha tudtok legyszíves adjatok tanácsokat!A válaszokat előre is milliószor nagyon köszönom szépen!!

2017. jan. 24. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Utálóid mindig lesznek, de amíg vannak olyanok, akik szeretnek, megéri csinálni, hiszen erről szól az egész. Minden előadónak vannak utálói, de rengetegen imádják is őket, és ez motiválja ezeket az embereket arra, hogy tovább csinálják azt, amibe belekezdtek. A gonosz kommentekkel nem kell foglalkozni, vannak, akik már csak azért is beléd kötnek, mert rossz napjuk van. Ne foglalkozz velük. Ha tényleg jó, amit csinálsz, akkor tartsa meg az a motivációdat, hogy lesz, aki szeretni fogja. A haverod pedig ezekszerint már egy biztos rajongód:D
2017. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet h közhely lesz a válaszom,de ne foglakoz vele.Őszintén kit érdekel h ki mit gondol rólad,idegen emberek fogják nagy valószinűséggel meg nézni azt a videot,soha az életben nem fogsz velük találkozni. Van egy nagyon jó idézet ami talán segíthet:

"Ahhoz hogy másoknak mi a véleménye rólam,ahhoz semmi közöm."

2017. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!Rengeteg,sok erőt adtatok nekem.Remélem,hogy elolvassátok ezt a kommentemet.Egy életre való leckét kaptam tőletek!!!!!!!!!!!!!Egy életen át végtelenszer nagyon szépen köszönöm neketek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;( :) :)!
2017. jan. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!