Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyzene kedvelői! Valaki...

Komolyzene kedvelői! Valaki megtippelné mi lehet ez? Magasztos, nagyon ismert mű.

Figyelt kérdés

Komolyzenei mű, nagyon tetszik és rengeteg filmben, videóban, franc tudja miben szerepelt már.

Ilyen fennkölt, ünnepélyes, dícsőítő hangzása van, több luxus cikk reklámjában is volt, persze semmi nem ugrik be, ahol kereshetném.

Tudom ez így nehézkes, meg béna vagyok és azt se tudom megmondani milyen hangszerek szólalnak meg.

Ennyiből valaki felismeri?



2017. jan. 25. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 TR75 ***** válasza:
Az nem lenne rossz, ha legalább egy konkrét példa lenne, hogy miben.
2017. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm, de sajna nem ez. Annak viszont örülök, hogy a hangulata hasonló, tehát legalább ezt viszonylag jól körül tudtam írni.


Kettes, tudom. És utálom magam amiért nem kerestem rá rögtön a reklámra vagy akármire amiben hallottam. Az a durva, hogy tuti mindenki ismeri hallásból, vagy ha eldúdolnám is azonnal rájönnétek és tudnátok is segíteni.

2017. jan. 25. 18:53
 4/20 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 TR75 ***** válasza:

Eléggé vaktában tippelgetünk így :-D

Orff - O Fortuna

[link]

2017. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Esetleg Vivaldi... vagy Ravel...
2017. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 TR75 ***** válasza:
Lehet Bach is, Beethoven, Mozart stb. Akár egy mai (film)zeneszerző is :S
2017. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ezek között, viszont ment a zöld pacsi mindenkinek az igyekezetért és a jóindulatért! :) köszönöm mindenkinek!
2017. jan. 25. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!