Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan legyek híres zenész?

Hogyan legyek híres zenész?

Figyelt kérdés

14 éves lettem nemrég

Lany vagyok

Nagyon szeretem a zenét, akár énekben, akár fuvolában, vagy más hangszerrel

Fuvolázom 7 éve, nagyon szeretem, egyszer világhírű, vagy legalábbis híres zenész lenni

Mit kell ehhez tennem?

Most egy fél éve erre nagyon rákoncentráltam, hogy egyre többet gyakorlok, ha fuvoláok, teljesen elkábulok, ha játszok, vagy játszik valaki, de nem rontom el

Nagyobb koncertek előtt izgulok, rontok de csak mondjuk egy hangot...hogy tudnám ezt mellőzni?

Meg én bérházban lakom tesómmal és anyummal, az én szobám az egyik szomszeddal párhuzamban van, mindent tökéletesen áthallani és nagyon idegesiti őket, volt, hogy elkezdték verni a falat

Tesómhoz, anyumhoz nem mennék át, amúgyis van màsik szomszéd...mit tegyek?

Merre kéne elindulnom a siker felé?


2017. jan. 30. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, hogy a legmagasabbra törsz, ugyanis csak úgy van értelme végigcsinálni az előtted álló 8-10, vagy akár több évet. Hogy mennyit az attól függ, hogy milyen szinten állapodsz meg végül.

Merre kell elindulnod és mit kell tenned?

A kitaposott úton kell elindulnod és azt kell tenned, amit mindenki tesz, aki profi hangszeres előadóművésznek készül: végig kell járnod a szakmai utat!

Ha 14 vagy, akkor nyilván már a szakiskolai felvételire készülsz. Jól teszed ha most sokat gyakorolsz, mert annak a bizonyos szakmai útnak az első igazán fontos lépcsőfoka lesz ez. Ha már bekerültél valamelyik konziba, ott aztán egyrészt egy csomó olyan emberrel fogsz találkozni, akinek hasonló céljai vannak mint neked (növendékek) és alkalmad nyílik majd reálisan felmérni hol tartasz valójában, másrészt egy csomó olyan emberrel is (tanárok), aki tudja hogyan valósítsd meg, amit elterveztél és konkrétan, mozdulatról mozdulatra el is fogja mondani.

2017. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm☺
2017. jan. 31. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!