Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Richie Sambora...

Szerintetek Richie Sambora visszatérhet még a bon joviba?

Figyelt kérdés
Richie régen azt nyilatkozta, hogy szerinte biztos fog még játszani a bonjoviban és, hogy szerinte nem így lesz vége. Ennek ellenére Jon nemrég azt nyilatkozta, hogy azóta nem is beszéltek egymással. Valaki tud esetleg közelebbit. Vagy ha valaki küld magyar nyelvű cikkeket a témában azt is megköszönném. Ha angol a cikk akkor a lényeget légyszi írjátok le belőle, mert nem tudok angolul. Válaszokat és véleményeket előre is köszönöm!

2017. jan. 30. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valaha vissza fog térni max 1-2 koncertre de az sem biztos! Nekem nem hiányzik Joviból Richie szerintem ugyan olyan jó gitáros Phil
2017. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok bocsánat fordítva írtam a neveket! Azt akartam írni hogy Phil ugyanolyan jó gitáros mint Richie
2017. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tér vissza főleg erre az 1 max 2 évre. A Bon Jovi már kiöregedett és kiszorult a mostani zenei világból nem kell sok neki és visszavonul szegénykém
2018. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!