Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-pop fanok, hol tudom megtalá...

K-pop fanok, hol tudom megtalálni a legújabb számokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,új vagyok még a k-pop terén de nagyon imádom, de térjünk a lényegre. ;) Az lenne a kérdésem hogy van-e olyan alkalmazás (vagy bármilyen oldal) ahol meg tudom nézni hogy milyen új számok fognak kijönni? Ugyebár én telóról vagyok és a youtubeot használom mindig és ugyale ha belépsz a youtubeba akkor kiad olyanokat(most nem jut eszembe a neve) ami tetszhet neked, de bármennyi klippet nézek mag bármennyi bandától, az újakat nem adja ki, csak ha rákeresek külön a bandára. Tehát szeretném tudni hogy hol járhatok ennek utána.

A válaszokat előre is kösszi.

Légyszi csak segítőkész válaszokat írjatok.

;)

Egy új K-pop fan



2017. febr. 1. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A K2Nblogon minden nap vannak fent frissek, oda mindig felrakják, szóval azt tudom ajánlani. :-)

Üdv a kpop világban. :D

2017. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feliratkozhatsz bandák meg (ugye így hívják őket-->) ügynökségek youtube channeljére, akkor ki fogja adni a legtöbb új számot
2017. febr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!