Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számra gondolok?

Aries 2 kérdése:

Melyik számra gondolok?

Figyelt kérdés
Nem lesz könnyű. A számot még egy régi kazettáról hallottam. Szerintem csak nők éneklik. Talán hárman. A 80-as, esetleg a hetvenes évekből való lehet, vagy esetleg mégkorábbi. Nekem franciás kiejtésűnek hat. Esetleg japán. Lassú számnak tűnik. Van benne egy jobban kivehető dalszövegrész, aminek hangzását leginkább ez a franciás kiejtás adja vissza: Pas sous pas. Ez többször előfordul a szövegben refrénként. A hölgyeknek kellemes, lágy, viszonylag magas hangjuk van. A szám maga is dallamos. Talán szerelmesdal?

2017. febr. 4. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyival tudom kiegészíteni, hogy a "pas sous pas" előtt egy "auh", vagy "ouh" hangzású indulatszó is van.
2017. febr. 4. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod hogy indulat szó-e, az "eau" is ó-nak hangzik franciába, pedig egy főnév (vizet jelent).

Egyébként ha megszerzed a kazettát, és ha eredeti akkor a tracklistjén megtudod nézni hogy melyik az a zene, vagy kérdezd meg a tulajdonosát, és ő biztos fogja tudni. Esetleg vedd fel és töltsd fel.

2017. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy az ott indulatszó, mert a dallamból világosan kihallható.
2017. febr. 12. 22:08
 4/5 veterán vas ***** válasza:

"..franciás kiejtésűnek hat.Esetleg japán.."

Éppen mondani akartam, hogy ez a két nyelv annyira hasonló! :D

2017. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Veterán vas


Nem talált! A falskritikádat meg leértékeltem. :)

2018. jan. 28. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!