Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Telecaster gitár a...

Melyik Telecaster gitár a legideálisabb kezdők számára?

Figyelt kérdés

ABX GUITARS TL-220M

ABX GUITARS TL-6222

Stagg T320

SX Vintage TL 50

SX STL50-2TS

Dimavery TL-201

Dean Guitars EVO XM

Stagg SET-CST BK

Jay Turser JT-LT-BK.

Ezeket tudom megvenni a keretemből (200Euró, kb 62000 ft)


2017. febr. 5. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Igazából tök mindegy az a lényeg,hogy száodra kényelmes legyen.Jó tanács:Ne vas húr legyen a gitárodon vásárolj műanyag húrt,mert úgy jobb pengetni.Egy húr csomag:(legalábbis az enyém:2000Ftvolt.)1500Ft körül van.Ez nagyon fontos.És még egy dolog.Műfajodhoz illő gitárt vásárolj.Az enyém olcsó volt:20.000.Ftvolt.Nekem igazából a gitározni tanulás egy kikapcsolódás régen(2éve)jártsm havomta 2x 2órára 4.000Ft-t.Nagyon jól éreztem magam.Egy idő után meguntam és inkább a sporthoz lett meg a kedvem.Viszont neked sok sikert kívánok re!élem sokat segítettem!😁
2017. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez tényleg attól függ hogy milyen típusú zenét szeretnél játszani, ha tiszta hangot preferálod akkor célszerű single coil hangszedőset venned, de ha szereted a durvább hangzást akkor humbucker hangszedőset lenne célszerű
2017. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mojjo ***** válasza:

@1:

"Jó tanács:Ne vas húr legyen a gitárodon vásárolj műanyag húrt,mert úgy jobb pengetni."


Tudom, már 1,5 éves a kérdés, de ha egy érdeklődő, gitározni vágyó ember idetévedne, annak mondom: ne, ismétlem NE fogadja meg ezt a "jótanácsot". Valószínűleg a legrosszabb jótanács, amit valaha olvastam. A helyzet az, hogy "műanyag" (azaz nylon) húrokkal egy elektromos gitár -mint amilyenek a kérdésben leírt telecasterek - meg sem szólalna. Ráadásul az, hogy mennyire jó, vagy nem jó pengetni őket, teljesen szubjektív - van, akinek a fémhúrok érzete jön be jobban, van, akinek a nylonhúroké.

2018. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!