Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség! Megőrült a zeneleját...

Segítség! Megőrült a zenelejátszóm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebbi Samsung okostelefonomra (a minősíthetetlen minőségű gyári zenelejátszóval való kudarcaim után)letöltöttem egy viszonylag jót (Music Hero - MH Player)és letöltöttem az Internetről jó pár számot, ID3 Tag Editorral megformázva (kép, előadó neve, és a többi, mert nekem számítanak a külsőségek) áthúztam a notebookomról a telefonomra. És eleinte ez a módszer szuperül bevált, 2 dal/előadóig. Mert utána megbolondult.

Mind a három dalnak más illusztrációt tettem be borítóképnek a Tag Editorral, és az első kettő különbözőt megjeleníti ugyan, de a harmadik borítóképe helyett az elsőé jelenik meg, ami nagyon irreleváns, (és mókás). Két másik számnál (ez a kettő már másik előadóé) pedig szintén az egyik illusztrációját teszi be a másiknak is.

Vizuális típusoknak:

Így kéne kinéznie:

1. szám - X előadó - 1. kép

2. szám - X előadó - 2. kép

3. szám - X előadó - 3. kép

4. szám - Y előadó - 4. kép

5. szám - Y előadó - 5. kép

Ehelyett ilyen:

1. szám - X előadó - 1. kép

2. szám - X előadó - 2. kép

3. szám - X előadó - 1. kép

4. szám - Y előadó - 4. kép

5. szám - Y előadó - 4. kép

Köszönöm szépen annak, aki olyan aranyos, hogy segít ebben a rendkívül bonyolult problémámban! Zöld kézzel jutalmazom!



2017. febr. 5. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezeket a zenéket töröld le a telefonodról és rakd fel őket újra. Én az AIMP3 nevű zeneprogrammal tettem fel a zenékhez a képeket, jobb klikk a zenére, "információ a fájlról", majd a jobb alsó sarokba képre katt és onnan ki tudod választani a képet. "Írás fájlba" mellett legyen pipa és "Mentés". Ezután próbáld átmásolni oda a telefonodra, ahol a zenék vannak, elvileg így működnie kéne. Remélem tudtam segíteni!
2017. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, így csináltam, mielőtt kiírtam a kérdést, bocsi, nem volt egyértelmű!

A számot leszedtem a telefonomról, de előtte átmásoltam a számítógépre, hogy leteszteljem - a képpel együtt hibátlan volt! Valószínűleg a zenelejátszó hibája, mert háromszor rátettem, és mindig rosszul van.

Köszi a segítséget, aki tud még mondani valamit, kérem segítsen!

2017. febr. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!