Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni ezt a gitárt?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó.
2010. máj. 8. 20:46
 1/5 anonim válasza:
ha kezdő vagy,és több stílusban is szeretnél játszani, (bár a minőség kicsit silányabb mint a spec strato vagy humb. pickuposok esetén + jobb faanyagoknál) akkor megéri...
2010. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Ha normálisan beállítod/beállíttatod, akkor még jó gitár is lehet belőle, a gyári húrokat azonnal le kell cserélni. Ha kezdő gitáros vagy, akkor mindenképp tudom ajánlani, mire ez szétesik alattad, addigra annyira megtanulsz gitározni, hogy addigra már meglesz a következő gitárod, de legalább tudni fogod, hogy pontosan milyet akarsz.

FONTOS!!! Csak akkor vedd meg ezt a szettet, ha szükséged van az erősítőre is, külön a gitár már nem annyira jó vétel.

Ha csak gitárt akarsz, akkor spórolj egy kicsit, és vegyél egy ilyet:

[link]

Én ezt használom intenzíven kb 6 éve, minden stílusra jó, és még mindig ugyanolyan gyönyörű mindhárom pickupján a mélye, közepe magasa, mint új korában.

Ha Fender-ellenes vagy, akkor a Cortokat tudom még ajánlani.

2010. máj. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából akusztikus gitáron játszom öt éve,és arra gondoltam váltani kellene elektromosra.(Köszönöm a válaszokat!!)
2010. máj. 9. 12:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen mindenre szükségem van belőle.
2010. máj. 9. 13:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégsem olyat hanem ilyet veszek jövő hónap 15-én:D [link]
2010. máj. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!