Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a hangom?...

Szerintetek milyen a hangom? Jó, elfogadható? Esetleg megérné énektanárhoz járnom?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 18. 22:40
 1/3 lio77 ***** válasza:
Szerintem a hangoddal semmi nagy gond nincs.Tény,hogy a hangok egy részét nem találtad el,de mivel képzetlen vagy,ez érthető.Ha szeretnél énekelni tanulni,a tanár sokat segít.És hallgasd vissza minél többször a saját hangodat.Egy idő után majd hallani fogod,hogy hova kell intonálni.
2017. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, -lehet hogy csak a Josh Groban dal miatt tűnik úgy- de szerintem ez egy elég gyenge cover... Hamis, nem találod el a hangokat. Maga a hangszíned akár jónak is mondható, de nem ehhez a dalhoz illik. Ének tanár sokat segíthet. Hogy érdemes e foglalkoznod vele? Az attól függ, hogy miért szeretnél... Ha csak azért mert szereted a zenét és szeretnél jobban érteni hozzá, a saját szorakkzásodra jobban énekelni akkor mindenképpen. Ha énekes akarsz lenni akkor szerintem nem. De ne legyen igazam!

Ha mindenképpen valami ilyesmi az álmod, akkor viszont ne add fel, csak keress egy jobban hozzád illő stílust, ha elég egyedi zenét tudnál szerezni, akkor az énektudástól el is tekínthetünk.


De ehhez képest [link] a te verziód sajnos értékelhetetlen (számomra). Bocsi, de őszinte voltam.

2017. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a mély hangok elég jók de a magas nem megy, nem értek annyira hozzá hogy lehet e ezt tanárral korrigálni de próbáld meg és ezt a számot inkább hanyagold
2017. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!