Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rapperek! Mi a véleményetek...

Rapperek! Mi a véleményetek erről a zenéről?

Figyelt kérdés

És az előadó(k)ról?

https://www.youtube.com/watch?v=SjTCTtaIXQM



2017. febr. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Halálgáznak tartom az ilyen szintű pózerkedést.
2017. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legalább 10 éve nincs normális Rap.
2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legalább a csaj segge lenne jó a klipben... Nem szeretem az ilyet, mert az alap semmilyen, a csávó rappelni vagy nem tud, vagy nem akar, és ezeket még meg lehet menteni azzal, ha van egy nagyon erős személyisége a zenésznek, de ezeknél a személyiség is csak ilyen nagyon erőltetett majomkodás, ami pont nem annyira szánalmas, hogy legalább vicces legyen. Valakinek biztos bejön, de nem nekem lett kitalálva...


Az előttem szóló válaszát meg nem bírom szó nélkül hagyni: 10 éve nincs normális rap? Joey Bada$$? Kendrick Lamar? Clipping? Run the Jewels? Danny Brown? SchoolboyQ? Earl Sweatshirt? Ne keverjük a "10 éve nincs normális rap" és a "10 éve nem vagyok hajlandó semmi újat meghallgatni, kivéve azt, amiről tudom, hogy utálni fogom, hogy károghassak" fogalmakat.

2017. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 paper_chaser ***** válasza:
Finnország, ahol a legkeményebb gettók vannak a világon és ordít a szegénység... Nagyon, nagyon hiteles gengszterrapperek.
2017. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paper_chaser ***** válasza:
Amúgy vannak jó rapperek, de ne ezeket a finn kamugengsztereket hallgassuk már. Mire fel olyan nagy gengszterek ezek? Tilosban parkolt vagy mi? :D
2017. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!