Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy a marshall erositok...

Igaz hogy a marshall erositok nme jok?

Figyelt kérdés
az eggyik baratom mindig aval van hogy a marshall erosito nem jo semire meghogy csak ra van irva h marshall.Szerinte csak a marshall fej a jo!!
2010. máj. 9. 18:05
 1/4 Thurston ***** válasza:
Igaza van. Bőven nem éri meg az árát. Az alsókategóriás erősítőik meg aztán végképp semmi nem érnek. Én mondjuk fejet sem használnék.
2010. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aza baja, mint az összes nagy márkának. Túl van árazva. Nem mondom hogy rossz, de ha Marshallt akarsz venni, akkor csak drága modelleket érdemes. Fullcsövesnél alább ne add.
2010. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thurston ***** válasza:
Hát de miben nyilvánul meg az, hogy valami rossz, ha nem abban, hogy az áráért milliószor jobbat is vehetsz? Ha nagyon leegyszerüsítjük, akkor mindig erről van szó, ha valamire azt mondjuk, hogy rossz...
2010. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utananeztem es azt olvastam hogy nagyon tiszta a hangja ezert inkabb enekhez hasznaljak :D
2010. máj. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!