Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kihalt a thrash metál vagy én...

Kihalt a thrash metál vagy én vagyok tájékozatlan?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy mostanában(értsd '90-es évek vége, 2000-es évek eleje) indult együttesekre lennék kíváncsi. És persze az is kritérium, hogy jól nyomják. :) (Jót, tudom, ez valamennyire szubjektív, de azért értitek, mire gondolok.)


Előadók, akiket ismerek: Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax, Testament, Exodus, Overkill, Annihilator, Kreator, Sepultura, Sodom, Nuclear Assault, Municipal Waste, Death Angel, Dark Angel, Destruction, Lamb of God.


Ja, asszem ennyi, amit thrash metálon belül így eszembe jut, bár lehet kihagytam párat, de mindegy, a lényeg látszik. :)



2017. márc. 3. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki.
2017. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Öhm... tömör és velős véleménynyilvánítás. :D Azért én várnék még más válaszokra is. :)
2017. márc. 3. 22:15
 3/12 anonim válasza:
100%

Nem halt ki és nem is fog még egy jó ideig szerintem.


Ezen a csatornán találsz sok együttestől albumokat:

https://www.youtube.com/channel/UCD5Ny_jQ8cs9JXVPWXg9iNw

2017. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Óh, köszönöm szépen, most egy darabig lesz mit hallgatnom. :)
2017. márc. 4. 16:46
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ó, az a csatorna nagyon 8===D-a, köszi! Az említett újhullámos thrash legnagyobb húzónevei például az Evile, Fueled by Fire, Bonded by Blood, vagy a Vektor. Aztán nem feltétlenül ennek a mozgalomnak tagja az Essence, a Warpath vagy a Havok, de ők is jó zenét csinálnak.


Amúgy nem halt ki, csak a 90-es években erős hanyatlásnak indult, de ez a legtöbb rockra és metálra igaz volt (kivéve a doomot, a blacket, a death-t és a folkot). Aztán mire sikerült újraéleszteni a metált, addigra már kevésbé volt ütős, így még ma is sokan halottnak és-vagy elavultnak tekintik az egész thrash-t.

2017. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a mai napig ütős, kedvenc metál stílusom... persze hallgatok másfajtákat is, de akkor is a thrash marad a kedvenc. Mindenesetre köszönöm a te véleményedet is. :)
2017. márc. 5. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A thrash metál bandák a legtöbb a 80as évektől napjainkig aktív.
2017. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Angelus Apatrida

Fog of War

Gama Bomb

Hatchet

Insanity Alert

Sadus

Sacred Reich

S.O.D.

D.R.I.

Tankard

Riffobia

Violator

Warbringer

Xentrix

Eruption

Burning Nitrum

Space Chaser


Tudnám sorolni napestig. :D

2017. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lost society

Dust bolt

2018. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Na még csak az kéne,hogy kihaljanak!Ez a stílus a kedvencem!
2020. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!