Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Rammstein-...

Mi a véleményetek a Rammstein-ről?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokat hallgattam, aztán ahogy formálódott az ízlésem, már akevesebbet. A Berlin koncertet a mai napig szívesen hallgatom, nekem az "A" Rammstein, a Rosenrot volt az utolsó album, amit egészben meghallgattam. Jó emlékeim vannak az együttesről.
2017. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha meghallgattam egy-egy számot, de sosem volt a kedvencem. Amikor épp olyan hangulatban voltam, elment, de inkább csak megtűrt.
2017. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két számuk jó, de nekem nem jön be, pedig amúgy szeretem a metált, annak több alműfaját is, de a Rammstein valahogy nem tetszett meg.
2017. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én személy szerint imádom. Az összes számukat hallottam, és már-már megszállotja vagyok. Mostmár el sem tudom képzelni, milyen lehetett az az időszakom, amikor még nem ismertem. :D
2017. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Szeretem a keményműfajt, mondhatni a zenéjük élvezetes volt a számomra, de amint elolvastam néhányat a dalszövegükből magyarul, egy óriási csalódás lett nekem. Legyenek negatív érzései az énekesnek, amiket kifejt, oké, legyenek indulatok benne, persze, legyenek példák átélt rossz kapcsolatokról vagy hogy az élet nem mindig egy habostorta, ezzel nem is lenne gond, sőt! De hogy szinte egész végig a pusztulásról, a szexről és a halálról kelljen énekelni... végképp nem az, amit én egy jó zenétől elvárnék. De ez csak az én őszinte véleményem.
2017. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Én kedvelem a banda munkásságát...

Az egyszerű, de nagyszerű zenei alapot, a beteges világról íródott szövegeiket (ha nem lenne saját lányát teherbe ejtő ürge, nem lenne Wiener Blut sem, a kannibál nélkül pedig a Mein Teil sem született volna meg), valamint az egész borongós atmoszférát, ami körbelengi a dalaikat.

Az utolsó válaszolóval nem értek egyet, ne mi akarjuk már megmondani egy külföldi előadónak, hogy miről írja a nótáit! Meg kell tanulni énekelni, meg zenélni, írjunk pár bugyuta sort arról, hogy milyen szép az élet, minden happy, mindenki örökké él és szex nélkül szaporodunk, nincsenek háborúk, sem betegségek, a gonoszság fogalmát sem ismerjük... Amég tart a bélyeg hatása! :-D Végül be kell nyalni magunkat valami kiadóhoz, és akkor többé nem kell egy olyan bandát hallgatni, akik folyton a halálról, meg a kefélésről nyomják! :-D

2017. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Thrash metált hallgatok kereken 30 éve. Nekem nem jön be a rammstein. Bár szivesebben halgatnám a rádióba mint a mai mocsok zenéket, amiből egy számot 10-20 alkalommal is leadnak egy nap.
2017. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
68%
Én is totál ráfüggtem.
2017. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egy időben nagyon sokat hallgattam, koncertre is mentem

utóbbi időben már kevésbé hallgatom őket, max a magamnak összerakott 'Best of' válogatást

viszont most volt az Urániában a párizsi koncertfilm azt láttam, egész jó volt

2017. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!