Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől van Justin Biebernek...

Mitől van Justin Biebernek ilyen rajongótábora, mikor ennyire ratyi "zenét csinál", és mellé botrányosan viselkedik?

Figyelt kérdés
Hangja 0, annyira semmilyen és idegesítő hogy arra szavak nincsenek, emellett egy felfuvalkodott majom, aki számtalan törvénysértő, botrányos dolgot csinál. Miért van mégis ekkora rajongótábora? Nincs az embereknek jó ízlésük?

#Justin Bieber #zaj #széklet #irénytelenség
2017. márc. 4. 18:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem mondaná hogy semmi hangja nincs, de hogy súlyosan túlértékelt az nyilvánvaló. Nem, nincs az embereknek ízlése. Ez tény.
2017. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem sok embernek van hallása.
2017. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
22%
Látom marhára unatkozhatsz! Blaahh! Gyülölöm a magad fajtàkat. Csak azért ócsárolod itt Justint mert nem tudsz a sajàt nyomorult kis életeddel mit kezdeni. Szànalmasak az olyN emberek mint te. Màsból sem àll az életetek mint valakire ràtelepszeni és kritizàlni ahelyett hogy a sajàt dolgaitokkal foglalkoznàtok. Mégis ki a franc vagy te hogy ìtékezzz???!!!! Nem kötelezö szeretni Justint, senki sem kèrt meg rà. De ha feltünési viszketegséged van azt màshogy éld ki ne ùgy hogy màs embereket kritizàlsz. Szerintem neked sem tetszene Justin helyében. Igazam van? Bàr kétlem hogy ez téged meghatna...Lehet Justin tett olyan dolgokat ami nem helyén való...de te sem a Jóisten, sem a kisbíró sem senki nem vagy hogy emiatt elítéld. Pusztàn az irigység és a szànalom beszél belöled (mégha magadnak sem ismered be) Mint mondtam: nem kötelezö szeretni de a nyomorult kis véleményed tartsd meg magadnak és majd akkor prédikàlj és ìtélj el bàrkit ha te egy szent leszel. Ami meg a hangjàt és a stìlusàt illeti: van akinek tetszik van akinek nem ez ilyen egyszerü. Szóval tartsd meg a hülye véleményed és éld a szànalmas kis életed -.-" Ja! Belieber vagYok (Justin rajongo) és ha valami nem tetszik nyugodtan lehet reklamàlni aztàn majd meglàtjuk ki húzza a rövidebbet ;)
2017. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baj,majd kinövöd.
2017. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
18%
Lassan 8 eve vagyok Belieber...kètlen ;) elozo voltam
2017. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
7 éve futott be ez a kis szerencsétlen, úgyhogy ezt nehezen hiszem el. Hány éves vagy?
2017. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
27%
2009 julius 17 otsma vagyok a rajongoja az akar hogyan is szamolom par honap hijan 8 ev...es Justin marhara nem 2010 ben futott be. Az meg mar egy masik dolog hogy te addig nem hallottàl rola. Es ha nem vagy rajongo es nem is tudod mikor lett híres akkor inkabb meg se szolalj 😑 ez kb olyan dolog montha en elkezdenem osztani az észt a focirol vagy a forma1-röl azt igazàbol ssmmit se tudok rola es fingom nomcsq mit beszélek de azert ugy gondolom okoskodok egyet mert en olyan menö vagyok...
2017. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%

"Lassan 8 eve vagyok Belieber...kètlen ;)"


A hozzászólásaid színvonalából ítélve még elég kisgyerekes vagy, ezért mondom hogy majd kinövöd.

2017. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
A zenészek meg alig találnak munkát. :(
2017. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Na itt egy Bieber-fan idióta. Pont ezért tettem fel a kérdést, egyeseknek tényleg nincs se ízlése, se (ön)kritikája? Vagy ennyire divatos a minél gányabb dolgokat szeretni? Egyáltalán hallottál te már életedben jó zenét, vagy hallottál már olyan emberről akire tényleg érdemes felnézni? Persze hogy nem nézel Forma-1-et mert az már meghaladná a szintedet...
2017. márc. 6. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!