Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vintage V100 gitár fejének...

Vintage V100 gitár fejének hátulján nincs dedikáció és szériaszám. Üres. Eredeti?

Figyelt kérdés

Vettem egy V100-at és azt vettem észre, hogy a fej hátulján nincs semmi, hanem üres, ellentétben a legtöbb V100-al. Utána kerestem, de nem találtam róla semmit. Nem láttam, hogy lennének hamisítványok. Ebben a videóban ugyanúgy nincs a gitár fej hátulján dedikáció: https://www.youtube.com/watch?v=OdLAHXv9o6I&t=1190s


19:51-nél látszik.

Itt viszont van:

[link]


Mi lehet ennek az oka?



2017. márc. 6. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd biztos valami low budget tajvani fost fognak hamisítani
2017. márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem vs6 van és van szám/felirat, de a vicces, hogy az n betű hiányzik a Wilkinson felirat végéről, gyanítom, a tiédnél is hasonló hiba, csak ott teljesen lemaradt :D valószínüleg nem hamisítják, ne aggódj :D
2017. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Webes áruházból rendelted?
2017. ápr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhatott olyan is hogy valaki oldószeres tisztítószerrel mint pl. ablaktisztító, vagy valamilyen padlóápolóval tisztította a hangszert és véletlenül felsértette a sorozatszámot és úgy döntött akkor inkább lemossa az egészet... De ha webes boltból vagy üzletben vetted újonnan akkor jár hozzá serial szám a jótállás miatt amiért jogos lenne reklamálni. Egyébként nem valószínű hogy hamisítvány.
2017. ápr. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhatott olyan is hogy valaki oldószeres tisztítószerrel mint pl. ablaktisztító, vagy valamilyen padlóápolóval tisztította a hangszert és véletlenül felsértette a sorozatszámot és úgy döntött akkor inkább lemossa az egészet... De ha webes boltból vagy üzletben vetted újonnan akkor jár hozzá serial szám a jótállás miatt amiért jogos lenne reklamálni. Egyébként nem valószínű hogy hamisítvány.Én vettem már új serial nélküli stratocastert de az anno 94-ben a koreai squier-nek volt a másod kiadása gari nélkül noname név alatt amit az eladó is közölt velem.
2017. ápr. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!