Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha szeretném h egy külföldi...

Ha szeretném h egy külföldi együttes eljöjjön Mo-ra koncertezni milyen magyar koncertszervezőket keressek meg ez ügyben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Akit csak szeretnél, nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne.
2017. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Indítottam egy online petíciót ez ügyben, több száz aláírás fog összegyűlni valószínűleg. Csak az a kérdés h ki az illetékes koncertszervező ez ügyben?

Csak olyanok írjanak akik hasznos választ tudnak erre a kérdésre adni!

2017. márc. 6. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ kit szeretnél. A legnagyobb ilyen cég a Live Nation, ha nagy bandát szeretnél csakis őket keresd, másnak erre nincs apparátusa.
2017. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az online petíció esetleg jelzésértékű lehet hogy van igény egy országban/városban hogy oda is elmenjenek. Messze nem azt jelenti hogy akkor fogják és elmennek oda.


A zeneipar is a pénzről szól, ha nem fizeted ki akkor hiába írsz petíciót. Az aláírók sem fizetnek semmit, csak nyomnak egy virtuális igen-t egy kezdeményezésre. A több száz aláírás amúgy nevetségesen alacsony, nem nyom semmit a latba. Azt pedig egy normális gondolkodású ember már fel tudja fogni, hogy a petíciók 99%-ban semmit nem érnek és eredményük sincs.

2017. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze tudom h jelzésértékű, de az épp elég. Azt is tudom h attól még mert valaki aláírja nem biztos h el is megy majd a koncertre. Ezt tudják a koncertszervezők is. De mégis jobb mint tétlenül ülni, hátha lesz belőle valami. Mért ne lehetne aláírást gyűjteni? Nem szabad kishitűnek lenni. Jobb lenne minél több aláírás. Ha nem lesz elég aláírás akkor úgyse írok senkinek.

Egyébként nem olyan nagyon nagy bandáról van szó,viszont 3 éve volt itt koncertjük és ugyanoda akarnám őket visszahívni. Sokan voltak szóval biztos megérte a helynek. Azt is tudom hogy ez sok mindentől függ.

Pár ezer aláírás kellene azért.


Egyszer régen, kb 15 éve egyébként pl. azért jött Ákos Zalaegerszegre koncertezni, mert valaki összegyűjtött az ügy érdekében 2000 aláírást. Szóval ilyen is van.

2017. márc. 6. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Foo Fighter volt úgy hogy annyian könyörögtek nekik Olaszországba, hogy menjenek, hogy végül elmentek.
2017. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a Live Nationnel próbáld esetleg felvenni a kapcsolatot bár a peticio nem tudom mennyit számítana? Egyébként melyik bandáról lenne szó?

És igen nekem is a Foo Fighters jutott eszembe, bár az lényegesen más eset volt, ott 1000 olasz zenész állt össze és játszották el az ő számukat igényesen, megszervezetten, és ezzel személyesen a zenekart kérték fel. Szóval itt ez a szokatlan, szenzációs dolog volt, ami rávette őket, nem a könyörgés. Tény hogy nagyon Dave nagyon jófej, de ha csak szépen megkérik őket nem hinném, hogy válaszoltak volna. Na de a lényeg, hogy végre jönnek hozzánk is ^^

2017. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Cold Play jöhetne, aláírnám a petíciót, sőt még a koncertjegyet is kifizetném ;)
2018. máj. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!