Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj ha úgy szeretnék rappelni,...

Baj ha úgy szeretnék rappelni, hogy fehér vagyok?

Figyelt kérdés

A tervem az, hogy angolul elkezdek majd rappelni. Angolul elég jól tudok, szövegeket is írok már egy ideje. Csak ha feltöltöm majd a netre, nem tudom hogy hátrány lesz-e. Mert lehet úgy gondolják majd a külföldiek, hogy" Jajj ez egy fehér csávó, a fehérek általában nem jók" és meg se hallgatják.

Meg mondjuk mi lenne akkor, ha fehérként használnám az N betűs szót a zenében?



2017. márc. 7. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem úgy rappelnek, mint Vanilla Ice, a fehérek mostanában már teljesen el vannak fogadva a hip-hop kultúrában. A niggázás viszont necces, manapság már arról is kezdenek megoszlani a vélemények, de én azért hanyagolnám.
2017. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden rapper néger csak Emi nem .:D
2017. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
Akár baj, akár nem, teljesen mindegy, mert igazából nem sok mindent tudsz tenni az ellen hogy fehér vagy. ;)
2017. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Brunner Barna válasza:
Nézd meg az utolsó belövés című filmet! Nem sok köze van a raphez,de Tim Roth fekának vallja magát benne,és vastagon leszarja hogy hófehér,meg hogy mit gondolnak róla a feketék.Arra azért vigyázz,hogy ne bánts meg másokat!
2017. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!