Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárhúrt válasszam?

Melyik gitárhúrt válasszam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

D´Addario-ról jókat olvastam, az Ernie Ball-nak szompatikus az ára. Fontos, hogy mennyi ideig bírja, mennyire könnyű a hangok hajlítása (a D´Addario-nál sokan mondják, hogy jó a hang tónusa, ez különösebben nem érdekel)



2017. márc. 7. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyiket.
2017. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:
Tulajdonképpen igaza van az egyesnek. Ezen két húrkészlet között az általad említett szempontokból semmi érdemk különbség nincs.
2017. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg úgy van ahogy előttem írják. Kvázi mindegy melyiket választod ezek mind jók. Próbálgasd ki sorba őket, aztán egy idő után úgy is rá fogsz állni valamelyikre, valamiért szimpatikusabb lesz, mint a többi. Én is így tettem, aztán maradtam a DR Red Devil-nél:

[link]

Az a nagyon kicsi, amit egy húr hozzátesz a hangzáshoz, azt pont a DR bevonatos húrjai hozták az én fülemnek. Arról nem is beszélve, hogy ezekkel majdnem 4 hónapot elzenélek (napi 1-2 órás használatnál).

Ezért próbálgasd végig őket, biztos te is találsz magadnak megfelelőt.

2017. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj lenne különbséget mondani én úgy vettem észre hogy az ernie ball-nak egy kicsit nekem szebb hangja van de a D"addario hosszútávon tartósabb , legalábbis nekem mindig később kezdett el oxidálódni mint az ernie ball....
2017. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ernie Ballt
2017. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na igen. Ernie ballnál amikor 1 (értsd: egy) nap alatt feketére oxidálódik a húr az nem olyan vidám. :)
2017. márc. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a fender húrokat szeretem. Aránylag egyenletes a minőség.
2018. márc. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Waff ***** válasza:
Elixírt is dícsérik sok helyen, egy próbát megér.
2018. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, az Elixirnél viszont tényleg hallható a különbség a bevonat miatt.
2018. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!